Porzellan

Zahl der Lose: 372

Meissen "X-Form" kávés készlet. Gerezdelt testű aranyozott mintás darabok, XX. sz. második fele, tejkiöntő orra sérült, darabja megvan, összességében jó állapotban, kiöntő m: 17 cm, csészealjak d: 12 cm. Jelzett: máz alatti kobaltkék kardos jelzés. Extra csészével és sérült csészealjjal. /// Meissen 'X-Form' coffee set. Decorated, gilded pieces with fluted bodies, second half of the 20th century. The spout of the creamer is damaged, but the piece is intact. Overall in good condition. Creamer height: 17 cm, saucer diameter: 12 cm. Marked: underglaze cobalt blue sword mark.
11434.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 168,02
2 500,00

Zsolnay zöld Pompadour II 21 részes étkészlet, jelzett, jó állapotban.
11435.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1835 Regéci Porcelángyár jardinierre. Jelzett: masszába nyomott REGÉCZ 835 felirat, egyik füle és sarka restaurált, 23x17x10 cm
11436.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
11

cca 1875-1880, Zsolnay kínai modorú virágtartó edény. Magastüzű mázakkal fedett kőporcelán, a kínai kultúra jellegzetes szimbólumaival díszítve: domború nyíló cseresznyevirágok, virágra szálló legyek, paradicsommadarak, illetve plasztikus fácán, sárkány és chilong alakok.Jelzett: máz alatti kobaltkék családi pecsét, 1031 formaszám. Restaurált, 46x26x26 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Circa 1875-1880, Zsolnay Chinese-style flower pot. High-fired porcelain covered with glazes, decorated with characteristic symbols of Chinese culture: raised cherry blossoms, flies landing on flowers, paradise birds, and three-dimensional figures of a pheasant, dragon, and chilong. Signed: cobalt blue family mark under the glaze, shape number 1031. Restored, dimensions: 46x26x26 cm. /// ONLY PERSONAL COLLECTION, WE DO NOT SHIP / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!"
11437.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Zsolnay Pompadour mintás teás készlet, jelzett, tejkiöntő nélkül, hibátlan.
11438.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sarreguemines dísztál, "A 1889-es Világkiállítás résztvevői", jelzett, d: 21,5 cm
11439.

Rufpreis:
5 000 HUF

11440.

Rufpreis:
10 000 HUF

11441.

Rufpreis:
10 000 HUF

Meisseni áttört tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 28 cm
11442.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

4 db Meisseni porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással, d: 24,5 cm
11443.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Meissen virágmintás váza, jelzett, kopással, m: 19,5 cm
11444.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meissen mopsz figurával díszített porcelán levélnehezék, jelzett, kopással, pattogzással, h: 20 cm
11445.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF