Porzellan

Zahl der Lose: 372

Meissen lila virágmintás leveskínáló tál, jelzett, kopással, h: 33 cm
11446.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
10

Meisseni Kézzel festett, jelzett,hibátlan d: 27 cm
11447.

Rufpreis:
6 000 HUF

Meissen Aquatinta virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
11448.

Rufpreis:
5 000 HUF

Meisseni nagy tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan 35 cm
11449.

Rufpreis:
6 000 HUF

Meisseni áttört tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan 20 cm
11450.

Rufpreis:
4 000 HUF

Meisssen dísztál a Wittenbergi kastély látképével, jelzett, d: 18,5 cm
11451.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meissen virágmintás kancsóváza, jelzett, restaurált, m: 12,5 cm
11452.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1870-1880, A Herendi Viktória mintát utánzó, Hausmaler Karl Anton által festett 6 darabos mélyített tányér szett. A tányérok császári tiszti hagyatékból származnak, peremükön Rehák Magda tulajdonos monogramja látható. Mesterjelzése lekopott, masszába nyomott formaszámokkal jelzett, kopott, d: 22,5 cm /// Circa 1870-1880, Hausmaler Karl Anton: Herend Victoria-patterned 6-piece deep plate set. The plates come from the estate of an imperial officer, and the rim features the monogram of the owner, Magda Rehák. The master mark has worn off, and they are marked with impressed shape numbers, worn, diameter: 22.5 cm.
11453.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

11454.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Herendi apró pirosvirágos kávés készlet, desszertes tányérokkal. cca 1920/30, fedeleken rózsa fogókkal, jelzett, teljes, egyik csészén repedéssel.
11455.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11456.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Herendi Apponyi zöld mintás süteményes tányér szett, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
11457.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF