Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866052
11570
483
30000
3231018
11571
483
70000
Doccia Ginori "Bacchanalia" váza. cca 19. sz. második fele - 20. sz. eleje, gazdag plasztikus figurális formavilággal díszített váza, kézzel festett, jelzett, egy lábfej restaurált, m: 12,5 cm /// Doccia Ginori 'Bacchanalia' vase. Circa second half of the 19th century - early 20th century, richly decorated vase with plastic figurative forms, hand-painted, signed, with one foot restored, height: 12.5 cm.
3242349
11572
483
80000
Szecessziós, nőalakos nagy méretű fajansz testű asztali óra. Bechyné Csehország, ca 1900. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibákkal. Rugójáratos óraszerkezet, felhúzó kulccsal m: 62 cm
3213267
11573
483
60000
Antik német historizáló négyalakos porcelán óraház, benne órával, kulcs nélkül, jelzett, 1-1 hiánnyal, m: 27 cm
3213273
11574
483
60000
Antik német historizáló puttó alakos gyertyatartós asztaldísz, 2 bonbonierrel, jelzett, kopással, 32x27 cm
2988343
11575
483
40000
cca 1900 Schütz kerámiagyár díszkancsó pár. Karaffa alakú, formába öntött finomfajansz. Beszűkülő tagolt talpazatán gyöngysoros díszítés, klasszikus tojásdad vázatestét körbefutó geometrikus gyűrűsoros díszítés tagolja. Talpnál kiinduló domború rátét sárkány figurális fogóvá épül, szájrésze belül is virág- és szitakötő mintás festésekkel díszített. Alján masszába nyomott "Schütz Cilli" jelzés és sorszám. Egyik darab talpa ragasztott. Kopottsággal, m: 37 cm 3103506
11576
483
24000
S.S. Belle of Dunkerque angol gőzhajóról származó fajansz tálaló tál. A hajó emblémájával. Máz alatti kék festéssel, formaszámmal, hibátlan. 44x35 cm / An earthenware serving bowl from the S.S. Belle of Dunkerque steamship. With the ship's emblem. With underglaze blue painting, model number, flawless. 44x35 cm 3213250
11577
483
50000
Royal Vienna jelzéssel antik kétalakos gyertyatartó, gazdag plasztikus virág díszítéssel, szirmokon kis sérüléssel, lepattanással, m: 18,5 cm
3254711
11578
483
50000
Alt Volkstedt Thüringische Porzellan Manufaktur hatalmas siketfajd porcelán szobor. Jelzett, fehérmázas, aljában kis gyári? repedésvonallal, m: 54 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3304737
11579
483
40000
Rosenthal Sansoucci classic Rose mokkás készlet, tálcával, hat személyes. Matricás,jelzett, hibátlan 2963138
11580
483
36000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
3287961
11581
483
26000
cca 1940/45, Arzberg "China Blau" 12 személyes, 55 részes reggeliszervírozó készlet. Jelzett, kínai kék mintával díszített, anyagában bordázott sokdarabos szervírozó szett, cca 2-3 darabon pattanással, összességében jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF