Porzellan

Zahl der Lose: 372

11570.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Doccia Ginori "Bacchanalia" váza. cca 19. sz. második fele - 20. sz. eleje, gazdag plasztikus figurális formavilággal díszített váza, kézzel festett, jelzett, egy lábfej restaurált, m: 12,5 cm /// Doccia Ginori 'Bacchanalia' vase. Circa second half of the 19th century - early 20th century, richly decorated vase with plastic figurative forms, hand-painted, signed, with one foot restored, height: 12.5 cm.
11571.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Szecessziós, nőalakos nagy méretű fajansz testű asztali óra. Bechyné Csehország, ca 1900. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibákkal. Rugójáratos óraszerkezet, felhúzó kulccsal m: 62 cm
11572.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Antik német historizáló négyalakos porcelán óraház, benne órával, kulcs nélkül, jelzett, 1-1 hiánnyal, m: 27 cm
11573.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik német historizáló puttó alakos gyertyatartós asztaldísz, 2 bonbonierrel, jelzett, kopással, 32x27 cm
11574.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11575.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11576.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Royal Vienna jelzéssel antik kétalakos gyertyatartó, gazdag plasztikus virág díszítéssel, szirmokon kis sérüléssel, lepattanással, m: 18,5 cm
11577.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Alt Volkstedt Thüringische Porzellan Manufaktur hatalmas siketfajd porcelán szobor. Jelzett, fehérmázas, aljában kis gyári? repedésvonallal, m: 54 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11578.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Rosenthal Sansoucci classic Rose mokkás készlet, tálcával, hat személyes. Matricás,jelzett, hibátlan
11579.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11580.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1940/45, Arzberg "China Blau" 12 személyes, 55 részes reggeliszervírozó készlet. Jelzett, kínai kék mintával díszített, anyagában bordázott sokdarabos szervírozó szett, cca 2-3 darabon pattanással, összességében jó állapotban.
11581.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF