Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3305148
11693
483
6500
Lippelsdorf historizáló lovas szobor pár, jelzett, m: 16 cm 3302448
11694
483
Szecessziós stílusú virágmintás hatoldalas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
3300977
11695
483
ZIK Konakovo 6 személyes kompótos készlet. Jelzett, merőkanállal, cca 1960. 3300906
11696
483
Ilmenau historizáló mokkás készlet, jelzett, kopott, teljes. 3301554
11697
483
2 darab historizáló részben kézzel festett porcelánkép, fém keretben, d: 14 cm
3301724
11698
483
3800
Sgrafo Modern német design váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
3301720
11699
483
Kakasmintás fajansz petróleumlámpa, talpánál lepattanással, m: 29,5 cm 3301700
11700
483
Ens fiú virágcsokorral, jelzett, szirmon sérüléssel, m: 14 cm
3301698
11701
483
Ens lány virágcsokorral, jelzett, szirmon sérüléssel, m: 13 cm
3301615
11702
483
Hummel kerítésnél álló lány, jelzett, restaurált, m: 10 cm
3301609
11703
483
Hummel ágon ülő kislány, jelzett, restaurált, m: 11 cm 3287355
11704
483
Hummel harmonikázó fiú, jelzett, restaurált, m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF