Porzellan

Zahl der Lose: 372

Lippelsdorf historizáló lovas szobor pár, jelzett, m: 16 cm
11693.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Szecessziós stílusú virágmintás hatoldalas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
11694.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

ZIK Konakovo 6 személyes kompótos készlet. Jelzett, merőkanállal, cca 1960.
11695.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ilmenau historizáló mokkás készlet, jelzett, kopott, teljes.
11696.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 darab historizáló részben kézzel festett porcelánkép, fém keretben, d: 14 cm
11697.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sgrafo Modern német design váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
11698.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kakasmintás fajansz petróleumlámpa, talpánál lepattanással, m: 29,5 cm
11699.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ens fiú virágcsokorral, jelzett, szirmon sérüléssel, m: 14 cm
11700.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ens lány virágcsokorral, jelzett, szirmon sérüléssel, m: 13 cm
11701.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel kerítésnél álló lány, jelzett, restaurált, m: 10 cm
11702.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hummel ágon ülő kislány, jelzett, restaurált, m: 11 cm
11703.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hummel harmonikázó fiú, jelzett, restaurált, m: 7 cm
11704.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF