https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 372
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2864946
11669
483
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2864945
11670
483
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3272555
11671
483
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Savoy angol sültes tál, Máz alatti kék festéssel, jelzett, kopással 43x33 cm 3243968
11672
483
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban
Das Lot is nicht erreichbar
3272557
11673
483
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202672
11674
483
0
3600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal Classic Rose kávé kiöntő és cukordoboz. Plaszikus díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202663
11675
483
0
4400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Terre d'acier Saint Uze kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d :15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202696
11676
483
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Virágos porcelán fedeles tál.. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással 27x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103605
11677
483
0
2200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db antik kávéházi csésze alj. Matricás, jelzett, kopásokkal 11,14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3296611
11678
483
0
3800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Porcelán olívabogyó szervírozó pár. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3279025
11679
483
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Konyhai porcelánok, maradékok, vegyes állapotban 25 cm ig
Das Lot is nicht erreichbar
3306396
11680
483
0
4200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1877 - 1886, Porzellanfabrik August Rappsilber, Konigszelt: Teás készlet 9 darabja, jelzett, sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse