https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 372

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm
1
11669.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm
1
11670.

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Savoy angol sültes tál, Máz alatti kék festéssel, jelzett, kopással 43x33 cm
1
11671.

Savoy angol sültes tál, Máz alatti kék festéssel, jelzett, kopással 43x33 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban
1
11672.

ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm
1
11673.

3 db Aquincum porcelán tálka Balatonfüred, Tata, Galyatető és váza d: 9 cm, m: 9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rosenthal Classic Rose kávé kiöntő és cukordoboz. Plaszikus díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm
1
11674.

Rosenthal Classic Rose kávé kiöntő és cukordoboz. Plaszikus díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Terre d'acier Saint Uze kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d :15 cm
1
11675.

Terre d'acier Saint Uze kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d :15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Virágos porcelán fedeles tál.. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással 27x18 cm
1
11676.

Virágos porcelán fedeles tál.. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással 27x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db antik kávéházi csésze alj. Matricás, jelzett, kopásokkal 11,14 cm
1
11677.

2 db antik kávéházi csésze alj. Matricás, jelzett, kopásokkal 11,14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Porcelán olívabogyó szervírozó pár. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 40 cm
1
11678.

Porcelán olívabogyó szervírozó pár. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Konyhai porcelánok, maradékok, vegyes állapotban 25 cm ig
1
11679.

Konyhai porcelánok, maradékok, vegyes állapotban 25 cm ig

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1877 - 1886, Porzellanfabrik August Rappsilber, Konigszelt: Teás készlet 9 darabja, jelzett, sérüléssel.
1
11680.

1877 - 1886, Porzellanfabrik August Rappsilber, Konigszelt: Teás készlet 9 darabja, jelzett, sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse