Porzellan

Zahl der Lose: 372

Ditmar Urbach asztalközép kínáló, jelzett, d: 27,5 cm
11681.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ditmar Urbach fóka. Jelzett, m: 16,5 cm
11682.

Rufpreis:
5 000 HUF

Metzler & Ortoff Piroska figura, jelzett, m: 17,5 cm
11683.

Rufpreis:
6 000 HUF
28

Winterling egy személyes porcelán reggeliző készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
11684.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vintage 12 darabos porcelán késbak szett, hibátlan, h: 4,5 cm
11685.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 19. sz. vége, Nagyméretű halszervírozó tál, kézzel sorszámozott, kopással, 49x33 cm
11686.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ceramica Besio Mondovi zsánermintás 6 személyes nagytányér szett. Jelzett, 1-2 tányér talpán kopással, d: 24 cm
11687.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pávamintás váza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
11688.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Lindner Echt Cobalt historizáló kétfüles váza, jelzett, m: 30 cm
11689.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 darab emlékbögre, közte 2 darab 1907 dátumozású darab, m: 9-9,5 cm
11690.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wallendorf áttört mintás kínáló, jelzett, d: 16,5 cm, m: 9 cm
11691.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11692.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF