Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306495
11681
483
Ditmar Urbach asztalközép kínáló, jelzett, d: 27,5 cm
3306494
11682
483
Ditmar Urbach fóka. Jelzett, m: 16,5 cm
3306524
11683
483
Metzler & Ortoff Piroska figura, jelzett, m: 17,5 cm 3304842
11684
483
Winterling egy személyes porcelán reggeliző készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
3304220
11685
483
4200
Vintage 12 darabos porcelán késbak szett, hibátlan, h: 4,5 cm
3304177
11686
483
cca 19. sz. vége, Nagyméretű halszervírozó tál, kézzel sorszámozott, kopással, 49x33 cm
3304094
11687
483
Ceramica Besio Mondovi zsánermintás 6 személyes nagytányér szett. Jelzett, 1-2 tányér talpán kopással, d: 24 cm
3302567
11688
483
3800
Pávamintás váza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm 3302564
11689
483
Lindner Echt Cobalt historizáló kétfüles váza, jelzett, m: 30 cm 3303260
11690
483
3 darab emlékbögre, közte 2 darab 1907 dátumozású darab, m: 9-9,5 cm 3304223
11691
483
3400
Wallendorf áttört mintás kínáló, jelzett, d: 16,5 cm, m: 9 cm 3304364
11692
483
Volkstedter váza, olasz virágcsokor díszítéssel, jelzett, m: 22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF