Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3287134
11705
483
Imari 2 darab porcelán váza, kézzel festett, m: 12 cm
3287117
11706
483
Régi porcelán petróleumlámpa test, m: 21,5 cm 3304797
11707
483
Esztergomi emlék nagy porcelán tál. Matricás, jelzett, (Cseh ALt Wien) egy lepattanással d: 30 cm 3304790
11708
483
Vénusz és Adonisz cseh Alt Wien tál Matricás, jelzett, kopással d: 25 cm
3304794
11709
483
2 db KPM fajansz tányér. Matricás, jelzett, kopással d: 23 cm 3303892
11710
483
3304752
11711
483
Halas tálka Máz alatti kék festés, sérült, 18 cm
3304793
11712
483
Bertha angol fajansz tányér. Matricás, jelzett, kopással d: 25 cm 3304869
11713
483
Wilhelmsburg mokkás csésze. Aranyozott, jelzett, hibátlan 3134895
11714
483
3304748
11715
483
Cseh kék festéses tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan 32 cm
3300071
11716
483
Ámor és Psziché alakjával díszített porcelán posztamens, felfogató üreggel, jelzés nélkül, alján lepattanással, tűzhibával, m: 33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF