Porzellan

Zahl der Lose: 372

Imari 2 darab porcelán váza, kézzel festett, m: 12 cm
11705.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi porcelán petróleumlámpa test, m: 21,5 cm
11706.

Rufpreis:
3 000 HUF

Esztergomi emlék nagy porcelán tál. Matricás, jelzett, (Cseh ALt Wien) egy lepattanással d: 30 cm
11707.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Vénusz és Adonisz cseh Alt Wien tál Matricás, jelzett, kopással d: 25 cm
11708.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db KPM fajansz tányér. Matricás, jelzett, kopással d: 23 cm
11709.

Rufpreis:
3 000 HUF

11710.

Rufpreis:
3 000 HUF

Halas tálka Máz alatti kék festés, sérült, 18 cm
11711.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bertha angol fajansz tányér. Matricás, jelzett, kopással d: 25 cm
11712.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wilhelmsburg mokkás csésze. Aranyozott, jelzett, hibátlan
11713.

Rufpreis:
3 000 HUF

11714.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cseh kék festéses tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan 32 cm
11715.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ámor és Psziché alakjával díszített porcelán posztamens, felfogató üreggel, jelzés nélkül, alján lepattanással, tűzhibával, m: 33,5 cm
11716.

Rufpreis:
12 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF