Porzellan

Zahl der Lose: 372

Korosten porcelán szamovár, jelzett, kopással, m: 23 cm
11802.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab orosz italos palack, jelzett, kopással, m: 26 cm alatt
11803.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kukoricamintás boros készlet, m: 7-19 cm
11804.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kispest kaspó, jelzett, d: 15 cm, m: 12 cm
11805.

Rufpreis:
2 400 HUF

Annaburg sós fajansz konyhai edény. Jelzett, hibátlan 15x16 cm
11806.

Rufpreis:
3 000 HUF

Limoges porcelánkép, támasztható kis keretben, jelzett, d: 5 cm
11807.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mid-century váza, jelzés nélkül, d: 14,5 cm, m: 12 cm
11808.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
11

Rader szöveggel díszített design váza, jelzett, m: 18,5 cm
11809.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf kobaltkék fonton virágmintás váza. Jelzett, m: 18,5 cm
11810.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Wallendorf piros fonton virágmintás váza. Jelzett, m: 18,5 cm
11811.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

ZIK Konakovo 30 részes étkészlet, jelzett, sérülésekkel.
11812.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940-1945 Waffen SS leveskínáló tál, kétoldalt oroszlánmaszkos fogóval, hibátlan, jelzett, 32x17 cm
11813.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF