Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3300994
11802
483
Korosten porcelán szamovár, jelzett, kopással, m: 23 cm 3300963
11803
483
3 darab orosz italos palack, jelzett, kopással, m: 26 cm alatt 3300956
11804
483
Kukoricamintás boros készlet, m: 7-19 cm 3302180
11805
483
Kispest kaspó, jelzett, d: 15 cm, m: 12 cm 3302030
11806
483
Annaburg sós fajansz konyhai edény. Jelzett, hibátlan 15x16 cm 3300890
11807
483
Limoges porcelánkép, támasztható kis keretben, jelzett, d: 5 cm 3300751
11808
483
Mid-century váza, jelzés nélkül, d: 14,5 cm, m: 12 cm 3300748
11809
483
Rader szöveggel díszített design váza, jelzett, m: 18,5 cm
3300746
11810
483
3200
Wallendorf kobaltkék fonton virágmintás váza. Jelzett, m: 18,5 cm
3300745
11811
483
3200
Wallendorf piros fonton virágmintás váza. Jelzett, m: 18,5 cm
3301048
11812
483
ZIK Konakovo 30 részes étkészlet, jelzett, sérülésekkel. 3300061
11813
483
cca 1940-1945 Waffen SS leveskínáló tál, kétoldalt oroszlánmaszkos fogóval, hibátlan, jelzett, 32x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF