Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306475
11778
483
Zsolnay hamisítvány váza, m: 21,5 cm
3306519
11779
483
Cseh alt wien kisváza, jelzett, m: 12 cm 3306515
11780
483
Rosenthal gyümölcsmintás tál szett, 5 darab, jelzett, d: 20 cm
3306520
11781
483
Hertwig-Katzhütte papagáj, némi kopással, jelzett, m: 15 cm 3304825
11782
483
Váza, ezüst mázzal és kézi festéssel,, jelzés nélkül, kopott 22 cm
3304844
11783
483
3200
Winterling egy személyes porcelán reggeliző készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
3304893
11784
483
Japán sárkányos tál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 18 cm
3303522
11785
483
Fedeles vajtartó, d: 17,5 cm
3303530
11786
483
2 darab csontos tál, cca 19. sz vége, kopással, pattogzással, h: 17 cm 3303525
11787
483
Madármintás vintage váza, kopással, m: 19 cm
3304103
11788
483
3200
Rosenthal "Dorit" leveskínáló tál, jelzett, kopással, 26x14 cm
3305448
11789
483
Antik porcelán ház alakú persely, sérüléssel, m: 8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF