Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3286973
11753
483
Kínai porcelán tuscsepegtető, perec alakú porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, d: 9 cm 3252543
11755
483
2 db kínai porcelán kis tálka. tartóval d: 10 cm 3227080
11756
483
Limoges gyűrűtartó edényke, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 3113096
11757
483
Téli táj. Delft dísztál, jelzett, sorszámozott, 11,5x15,5 cm
2964178
11758
483
3306661
11759
483
Régi kínai kisváza, jelzett, kis sérüléssel, m: 11 cm 3306663
11760
483
Cseh alt wien kínai mintás bonbonier, jelzett, 11x11 cm 3306660
11761
483
Régi kínai bonbonier, jelzett, d: 9 cm
3203218
11762
483
Sitzendorf lány kutyával. Jelzett, aljánál repedésvonallal, m: 17,5 cm
3204296
11763
483
Historizáló váza, virágmintával, jelzett, m: 21 cm
3202654
11764
483
3202648
11765
483
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF