Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864968
11741
483
3290775
11742
483
cca 1900, Porcelán sörös csalikorsó, jelzés nélkül, szájánál erős mázrepedéssel, m: 15 cm 3290767
11743
483
2 db fürdőpohár jelzett porcelán, hibátlan 9 cm
3290769
11744
483
Delft szélmalmot ábrázoló váza jelzett porcelán, hibátlan 16 cm
2493432
11745
483
3285251
11746
483
Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3285286
11747
483
Royal Bonn Delft kínáló. XIX. sz., kézzel festett és domború mintákkal, jelzett, mázrepedéssel, repedéssel, d: 23 cm
3243945
11748
483
500
Royal Tettau német porcelán kupa, ón rátéttel, matricás, jelzett, kopott, m: 15 cm 3247609
11749
483
Katonai jelenetet ábrázoló porcelán dobozka. részben kézzel festett jelzett, kis kopással 13x9 cm
3251668
11750
483
Chodziez karaffaváza, jelzett, m: 22,5 cm
2647687
11751
483
3287828
11752
483
3200
Bavaria virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF