Porzellan

Zahl der Lose: 372

cca 1950 Hutschenreuther Victoria domború díszítéses vékony porcelán 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Jelzett, hibátlan.
11620.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

2 darab Blanc de Chine de Gayin figura, jelzett, sérüléssel, m: 20,5-21,5 cm
11621.

Rufpreis:
8 000 HUF

Qing Hua klasszikus tájkép mintával díszített kínai dísztál, 18-19. sz., repedéssel, d: 23 cm
11622.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hummel fiú kosárral, jelzett, restaurált, m: 13 cm
11623.

Rufpreis:
8 000 HUF

Goebel kéményseprő fiú, jelzett, restaurált, m: 13,5 cm
11624.

Rufpreis:
6 000 HUF

Goebel Jézus, jelzett, restaurált, m: 17,5 cm
11625.

Rufpreis:
6 000 HUF

10 db kínai és távol keleti porcelán tányér részben kézzel festettek, jelzett, hibátlan 19-24 cn
11626.

Rufpreis:
6 000 HUF

4 db régi dísztál, tányér.. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25-27 cm
11627.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sarreguemines porcelán tál. Matricás, jelzett, kis kopással d: 19 cm
11628.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wilhelmsburg nagy porcelán tál. Matricás, jelzett, kopással d: 30 cm
11629.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Japán Arita Imari porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 22 cm
11630.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal Sauberpferd dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 17 cm
11631.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF