Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304071
11620
483
7500
cca 1950 Hutschenreuther Victoria domború díszítéses vékony porcelán 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Jelzett, hibátlan. 3301568
11621
483
2 darab Blanc de Chine de Gayin figura, jelzett, sérüléssel, m: 20,5-21,5 cm
3301548
11622
483
Qing Hua klasszikus tájkép mintával díszített kínai dísztál, 18-19. sz., repedéssel, d: 23 cm
3301612
11623
483
Hummel fiú kosárral, jelzett, restaurált, m: 13 cm 3287359
11624
483
Goebel kéményseprő fiú, jelzett, restaurált, m: 13,5 cm
3287455
11625
483
Goebel Jézus, jelzett, restaurált, m: 17,5 cm
3304776
11626
483
10 db kínai és távol keleti porcelán tányér részben kézzel festettek, jelzett, hibátlan 19-24 cn 3304760
11627
483
4 db régi dísztál, tányér.. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25-27 cm
3304784
11628
483
Sarreguemines porcelán tál. Matricás, jelzett, kis kopással d: 19 cm 3304796
11629
483
Wilhelmsburg nagy porcelán tál. Matricás, jelzett, kopással d: 30 cm
3304778
11630
483
Japán Arita Imari porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 22 cm 3304774
11631
483
Rosenthal Sauberpferd dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF