Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3093834
11594
483
2412772
11595
483
14000
Limoges - Maxim francia porcelán dísz tál. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 21 cm
3202919
11596
483
14000
Eichwald platina mázas téte á téte készlet, 7 részes, jelzett, kis kopással, tálca h: 42 cm
3288493
11597
483
Wallendorf padlóváza. Jelzett, m: 48 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3156874
11598
483
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm
2792734
11599
483
6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm
3225675
11600
483
Kínai sárkánymintás porcelán esernyőtartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3242275
11601
483
15000
Bonbonniere. Kínai kézi festésű, jelzett, minimális kopással d: 17 cm
3306472
11602
483
15000
Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
3304733
11603
483
Copeland Albert Weisse Wien, fajansz tányér készlet 6 db kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 26 cm 3296439
11604
483
Japán főnixmadár mintás porcelán süteményes tányér szett, 7 darab, jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm
3112905
11605
483
K.M.K. porcelán süteményes készlet hat személyes. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, minimális kopással d: 26 cm, 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF