Porzellan

Zahl der Lose: 372

11594.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11595.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11596.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Wallendorf padlóváza. Jelzett, m: 48 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11597.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11598.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11599.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kínai sárkánymintás porcelán esernyőtartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11600.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bonbonniere. Kínai kézi festésű, jelzett, minimális kopással d: 17 cm
11601.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
11602.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Copeland Albert Weisse Wien, fajansz tányér készlet 6 db kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 26 cm
11603.

Rufpreis:
10 000 HUF
20

Japán főnixmadár mintás porcelán süteményes tányér szett, 7 darab, jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm
11604.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11605.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF