Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3270105
11470
483
Herendi virág mintás levél tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan , 21x18 cm
3271692
11471
483
Herendi International Forum Budapest 1979 litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 19 cm
3288902
11472
483
Herendi Apponyi zöld mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm 3304447
11473
483
Herendi Viktória mintás leveles tálka, jelzett, hibátlan, 15x9 cm 3304449
11474
483
Herendi Waldstein Blue mintás fonott tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
3302447
11475
483
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
3303878
11476
483
Herendi Viktória mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:8 cm 3287382
11477
483
Herendi muzsikus, jelzett, restaurált, m: 14 cm
3303883
11478
483
3 darabos Herendi virág mintás porcelán asztali készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, a gyufatartón apró lepattanással
3269390
11479
483
3 darabos, Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tányér szett: lapos, mély, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 20-26,5 cm
3263394
11480
483
Herendi Tertia váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm
3269394
11481
483
Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán salátás tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 25x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF