Porzellan

Zahl der Lose: 372

Herendi Apponyi zöld mintás leveskínáló tál, citrom fogóval. Jelzett, egy szirmon minimális pattogzással, 27x20 cm
11458.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi Apponyi zöld mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, 23,5x19 cm
11459.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi lila indiai kosár mintás kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11460.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 25x26 cm
11461.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
11462.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

6 db Herendi, Óherendi porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
11463.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Komondor. Terv.: Maugsch Gyula. Jelzett, hibátlan, 30x22
11464.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11465.

Rufpreis:
12 000 HUF

4 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
11466.

Rufpreis:
12 000 HUF

11467.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, fogón kis sérüléssel, d: 16 cm, m: 10 cm
11468.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virág mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 19x10 cm
11469.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF