Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3288939
11458
483
40000
Herendi Apponyi zöld mintás leveskínáló tál, citrom fogóval. Jelzett, egy szirmon minimális pattogzással, 27x20 cm
3181293
11459
483
Herendi Apponyi zöld mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, 23,5x19 cm
3288495
11460
483
22000
Herendi lila indiai kosár mintás kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3288923
11461
483
Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 25x26 cm
3209700
11462
483
15000
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
3269388
11463
483
6 db Herendi, Óherendi porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
3299214
11464
483
26000
Herendi Komondor. Terv.: Maugsch Gyula. Jelzett, hibátlan, 30x22
3288916
11465
483
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 3269385
11466
483
4 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
3169880
11467
483
Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm
3288977
11468
483
Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, fogón kis sérüléssel, d: 16 cm, m: 10 cm 3303876
11469
483
Herendi virág mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 19x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF