Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3291311
11482
483
Herendi porcelán váza és tálka, Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan 25 cm
3269391
11483
483
Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tálaló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 37x27 cm
3306511
11484
483
Herendi litofán tányér, "Herend 125 éves", d: 19 cm 3302569
11485
483
Herendi 3 darab tárgy: fonatos kínáló d: 12 cm, bonbonier fedő nélkül, gyűrűtartó tálka óherendi jelzéssel d: 8 cm 3304451
11486
483
Herendi hecsedli mintás levél alakú tálka, 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, h: 14,5 cm
3304458
11487
483
Herendi 2 darab csészealj, sérült virágmintás d: 11,5 cm + ép Viktória mintás d: 12,5 cm 3302726
11488
483
1895 Herendi virágmintás pecsenyés tál, jelzett, egy lepattanással, 39x26 cm 3302738
11489
483
Herendi virágmintás szószos fedeles edény, jelzett, kis sérüléssel, m: 13 cm
3298607
11490
483
24000
Zsolnay kaspó. Zöld mázzal fedett fehércserép, ismétlődő stilizált levélmintával, 5518 sorszámmal, jelzett, pereménél két mázrepedésből indult repedésvonallal, d: 24 cm, m: 9 cm
3269402
11491
483
2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett,repedéssel, lepattanással d: 25 cm 3263552
11492
483
2200
Herendi eton mintás csésze. Jelzett, kopással, m: 5 cm 3263426
11493
483
Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF