Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3302628
11506
483
Zsolnay virág mintás porcelán váza. kézzel festett, jelzett, m: 25,5 cm 3304435
11507
483
Zsolnay pillangó mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett. kopással, m: 25 cm 3284763
11509
483
Zsolnay mokkás készlet. Hat személyes, tejkiöntő nélkül. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan . 3271118
11510
483
7500
cca 1880, Zsolnay virágmintás tál, családi pecséttel jelzett, mázrepedt, kis lepattanással, d: 24,5 cm
3305446
11511
483
Zsolnay Kristály Forrásvíz Szt. Lukácsfürdő hamuzó. Jelzett, kopással, d: 12,5 cm 3305038
11512
483
Zsolnay Vízhordó fiú. Terv.: Sinkó András. Jelzett, kopással, m: 19 cm 3304433
11513
483
Zsolnay búzavirág mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3304446
11514
483
Zsolnay búzavirág mintás hólyagos váza, jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 7 cm 3304438
11515
483
Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm 3304432
11516
483
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3303890
11517
483
Zsolnay Rőzsegyűjtő gyermek. Terv.: Sinkó András. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3263337
11518
483
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF