Porzellan

Zahl der Lose: 372

Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, 7,5x7,5 cm
11519.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay kínai mintás bonbonier, jelzett, d: 9 cm
11520.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Zsolnay virág mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11521.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay modern geometrikus mintás bögre, jelzett, m: 7,5 cm
11523.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Zsolnay rózsamintás aludt tejes edény, jelzett, kopással, m: 9 cm
11524.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
11525.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay búzavirág mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11526.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, d: 12 cm
11527.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay 2 darab porcelán kulacs, jelzett, m: 8-10 cm
11528.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay magyaros mintás kiöntő, jelzett, 17x8,5 cm
11530.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi harmonikás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11531.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, mázrepedéssel, d: 12,5 cm
11532.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF