Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306664
11519
483
Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, 7,5x7,5 cm 3306659
11520
483
Zsolnay kínai mintás bonbonier, jelzett, d: 9 cm 3278912
11521
483
Zsolnay virág mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm 3303264
11523
483
Zsolnay modern geometrikus mintás bögre, jelzett, m: 7,5 cm 3303085
11524
483
Zsolnay rózsamintás aludt tejes edény, jelzett, kopással, m: 9 cm 3304406
11525
483
Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm 3304444
11526
483
Zsolnay búzavirág mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3304441
11527
483
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, d: 12 cm 3304453
11528
483
Zsolnay 2 darab porcelán kulacs, jelzett, m: 8-10 cm 3248946
11530
483
Zsolnay magyaros mintás kiöntő, jelzett, 17x8,5 cm
3299205
11531
483
Herendi harmonikás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
3284024
11532
483
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, mázrepedéssel, d: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF