Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3286963
11582
483
24000
Kínai porcelán párna, könyöklő gyermek figurájával. cca 20. első fele, Kína, kézzel festett porcelán, kis kopással, 31x16 cm
3269553
11583
483
30000
3230501
11584
483
28000
3302059
11585
483
24000
13 db kis méretű porcelán baba 9-15 cm 2963159
11586
483
19000
3304683
11587
483
22000
Ovális porcelánkép családi portrékkal, aranyszínű mintával díszítve, fakeret hatását keltő festett szegéllyel, cca. XX. sz. eleje, jelzés nélkül, fali akasztóval, 34,5x39 cm 3134302
11588
483
7500
Antik Ludwigsburg porcelán furulyás fiú. Rokokó szobor. Kézzel festett, jelzett, kisujj hiányzik 22 cm 3304735
11589
483
24000
12+12 db Rosenthal Classic Rose tányérkészlet, Mély és lapos tányérok. Matricás,jelzett, hibátlan 3224446
11590
483
15000
7 darabos porcelán patikai edény készlet, közte 2 darab Zsolnay, 25 gr - 1000 gr, egyiken kis pattogzással, m: 5-15 cm
3242489
11591
483
Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás készlet eredeti dobozokban. 3x2 db csésze és alj, kiöntő és cukordoboz. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
2977824
11592
483
Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm 3242373
11593
483
Gránit halas készlet Nagy tál (52cm), leveses tál, 12 db leveses csésze. Jelzés nélkül. sótartó kissé sérült
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF