Porzellan

Zahl der Lose: 372

Kínai porcelán párna, könyöklő gyermek figurájával. cca 20. első fele, Kína, kézzel festett porcelán, kis kopással, 31x16 cm
11582.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11583.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11584.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

13 db kis méretű porcelán baba 9-15 cm
11585.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11586.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ovális porcelánkép családi portrékkal, aranyszínű mintával díszítve, fakeret hatását keltő festett szegéllyel, cca. XX. sz. eleje, jelzés nélkül, fali akasztóval, 34,5x39 cm
11587.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Antik Ludwigsburg porcelán furulyás fiú. Rokokó szobor. Kézzel festett, jelzett, kisujj hiányzik 22 cm
11588.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12+12 db Rosenthal Classic Rose tányérkészlet, Mély és lapos tányérok. Matricás,jelzett, hibátlan
11589.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

7 darabos porcelán patikai edény készlet, közte 2 darab Zsolnay, 25 gr - 1000 gr, egyiken kis pattogzással, m: 5-15 cm
11590.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rosenthal Bianchi design porcelán mokkás készlet eredeti dobozokban. 3x2 db csésze és alj, kiöntő és cukordoboz. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
11591.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
11592.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gránit halas készlet Nagy tál (52cm), leveses tál, 12 db leveses csésze. Jelzés nélkül. sótartó kissé sérült
11593.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF