Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3303891
11558
483
Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, hibátlan h: 20,5 cm
3246368
11559
483
3400
3272551
11560
483
2 db Hollóházi porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm
3263637
11561
483
3269370
11562
483
Hollóházi régi bonbonnier. Fajansz, kézzel festett, jelzett kis kopással d: 13 cm 3269377
11563
483
2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár
2958481
11564
483
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
3133424
11565
483
3226921
11566
483
3299598
11567
483
7500
cca 1930/1950 Hans Knabel art deco teás kanna, ezüstözött borítórésszel. Jelzett, m: 25,5 cm 2997495
11568
483
2866051
11569
483
44000
Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF