Porzellan

Zahl der Lose: 372

Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, hibátlan h: 20,5 cm
11558.

Rufpreis:
3 000 HUF

11559.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

2 db Hollóházi porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm
11560.

Rufpreis:
2 400 HUF

11561.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi régi bonbonnier. Fajansz, kézzel festett, jelzett kis kopással d: 13 cm
11562.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár
11563.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
11564.

Rufpreis:
1 600 HUF

11565.

Rufpreis:
1 000 HUF

11566.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930/1950 Hans Knabel art deco teás kanna, ezüstözött borítórésszel. Jelzett, m: 25,5 cm
11567.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

11568.

Rufpreis:
1 800 HUF

11569.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF