Porzellan

Zahl der Lose: 372

4 db kínai porcelán kis váza és doboz m: 12 cm
11644.

Rufpreis:
5 000 HUF

11645.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Közel-keleti látképes modern desgin váza, jelzett, m: 24,5 cm
11646.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11647.

Rufpreis:
4 000 HUF

11648.

Rufpreis:
5 000 HUF

11649.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11650.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
11651.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecesziós angol tejszínkiöntő, formaszámmal, mázrepedt, m: 8,5 cm
11652.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

ASA Selection 6 darabos sárga design posztmodern váza szett. Újszerű, jelzett, 9,5x7,5x9 cm
11653.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11654.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
11655.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF