Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3252542
11644
483
4 db kínai porcelán kis váza és doboz m: 12 cm 3244120
11645
483
3200
3204550
11646
483
3800
Közel-keleti látképes modern desgin váza, jelzett, m: 24,5 cm
3058513
11647
483
Kínai porcelán váza, a klasszikus kínai virágábrázolást követő díszítéssel, jelzett, kis kopással, m: 25 cm 3133484
11648
483
Alt Wien gyermekpár figurával díszített bonbonier, jelzett, egyik gyermek copfja hiányzik, m: 11 cm 3153159
11649
483
2792733
11650
483
3090598
11651
483
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
3204602
11652
483
4800
Szecesziós angol tejszínkiöntő, formaszámmal, mázrepedt, m: 8,5 cm
3243961
11653
483
3200
ASA Selection 6 darabos sárga design posztmodern váza szett. Újszerű, jelzett, 9,5x7,5x9 cm
2864938
11654
483
2610105
11655
483
2200
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF