Porzellan

Zahl der Lose: 372

Nagy tál hajós és egyéb jelenetekkel. Matricás, jelz nélk. XIX. sz. Kis hajszálrepedéssel d: 32 cm
11632.

Rufpreis:
5 000 HUF

6 db süteményes tányérka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 16 cm
11633.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dísztál, kislány fejes. XIX. sz. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11634.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db aranyozott monogramos mély tányér. Jelzés nélkül, hibátlan d: 23 cm
11635.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik bécsi fajansz teás-kávés készlet. Matricás, jelzett, kis kopással. Kiöntő 14 cm + 6 db csésze, aljjal
11636.

Rufpreis:
6 000 HUF
36

Villeroy & Boch 1980 Unicef limitált szériás dísztányér. Terv:K. Blume Matricás, jelzett, hibátlan d 20 cm
11637.

Rufpreis:
5 000 HUF

8 db asztali só és bors tartó. mind klf,
11638.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

Nagyméretű porcelán dísztál, jelzés nélkül, d: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11639.

Rufpreis:
6 000 HUF

Századeleji kétosztatú kínáló, jelzés nélkül, 28x16 cm
11640.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm
11641.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 személyes Tirschenreuth porcelán étkészlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan
11642.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11643.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF