Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304755
11632
483
Nagy tál hajós és egyéb jelenetekkel. Matricás, jelz nélk. XIX. sz. Kis hajszálrepedéssel d: 32 cm
3304771
11633
483
6 db süteményes tányérka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 16 cm
3304757
11634
483
Dísztál, kislány fejes. XIX. sz. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cm
3304769
11635
483
3 db aranyozott monogramos mély tányér. Jelzés nélkül, hibátlan d: 23 cm
3304871
11636
483
Antik bécsi fajansz teás-kávés készlet. Matricás, jelzett, kis kopással. Kiöntő 14 cm + 6 db csésze, aljjal 3304837
11637
483
Villeroy & Boch 1980 Unicef limitált szériás dísztányér. Terv:K. Blume Matricás, jelzett, hibátlan d 20 cm
3304712
11638
483
8 db asztali só és bors tartó. mind klf, 3243319
11639
483
Nagyméretű porcelán dísztál, jelzés nélkül, d: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3251495
11640
483
3200
Századeleji kétosztatú kínáló, jelzés nélkül, 28x16 cm
3248532
11641
483
Reichenbach virágmintás váza, jelzett, m: 34 cm
3246050
11642
483
3800
2 személyes Tirschenreuth porcelán étkészlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan 3176620
11643
483
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF