Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202651
11766
483
Kiöntő. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 12 cm 3202652
11767
483
3202650
11768
483
Kiöntő. máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopással m: 11 cm
3238798
11769
483
Antik gyermek reggelizőtányér, jelzett, kopással, d: 19 cm
3279801
11770
483
Csehszlovák antik köretes tál, jelzett, d: 24 cm 3264965
11771
483
3 darab japán kisváza, jelzett, kopással, d: 9,5 cm
3264922
11772
483
Porcelán elefánt, jelzés nélkül, 18x15 cm
3264920
11773
483
cca 19. sz. második fele, Tál, kopással, d: 24 cm 3306403
11774
483
3200
3306461
11775
483
Német bambuszmintás tálka, jelzett, d: 15,5 cm
3306456
11776
483
Német rózsamintás kiöntő, jelzett, m: 17,5 cm 3306478
11777
483
Placor spanyol gyümölcsöstál, jelzett, repedezett mázzal, d: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF