Porzellan

Zahl der Lose: 372

11766.

Rufpreis:
2 000 HUF

11767.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiöntő. máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopással m: 11 cm
11768.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik gyermek reggelizőtányér, jelzett, kopással, d: 19 cm
11769.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csehszlovák antik köretes tál, jelzett, d: 24 cm
11770.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 darab japán kisváza, jelzett, kopással, d: 9,5 cm
11771.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán elefánt, jelzés nélkül, 18x15 cm
11772.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 19. sz. második fele, Tál, kopással, d: 24 cm
11773.

Rufpreis:
3 000 HUF

11774.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Német bambuszmintás tálka, jelzett, d: 15,5 cm
11775.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német rózsamintás kiöntő, jelzett, m: 17,5 cm
11776.

Rufpreis:
3 000 HUF

Placor spanyol gyümölcsöstál, jelzett, repedezett mázzal, d: 31 cm
11777.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF