Porzellan Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304221
11790
483
2200
Wallendorf kobalt virágmintás kínáló, jelzett, d: 20 cm 3302639
11791
483
Balázs Stúdió 2 darab bögre m: 10 cm és 2 darab csészealj d: 14 cm 3302629
11792
483
Vintage kétszintes asztalközép kínáló, jelzett, összeszerelendő, d: 26 cm
3304224
11793
483
Wallendorf áttört mintás pralinékínáló, jelzett, d: 13 cm, m: 4,5 cm 3304418
11794
483
3200
Lomonosov 3 aranyozott csésze alátéttel, jelzett, d: 11,5 cm 3304819
11795
483
3 darab régi dísztál, mind sérüléssel, közte Meissen, cseh alt wien,
3304815
11796
483
3 darab rózsamintás porcelán: 2 darab Capodimonte ékszeres edény + angol plasztikus virág asztaldísz, utóbbi erős mázrepedéssel, m: 6 cm alatt 3304812
11797
483
2200
Hutschenreuther puttó figura, jelzett, m: 7,5 cm 3304807
11798
483
2 darab antik tárolóedény, fedél nélkül, m: 9 cm 3304808
11799
483
Régi csehszlovák hagymamintás bögre, jelzett, m: 8,5 cm 3304420
11800
483
3200
2 darab antik tejkiöntő budapesti látképekkel díszítve, m: 7 cm 3304456
11801
483
Sarreguemines "Timor" ékszeres tálka, jelzett, kopással, d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF