Porzellan

Zahl der Lose: 372

Wallendorf kobalt virágmintás kínáló, jelzett, d: 20 cm
11790.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Balázs Stúdió 2 darab bögre m: 10 cm és 2 darab csészealj d: 14 cm
11791.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Vintage kétszintes asztalközép kínáló, jelzett, összeszerelendő, d: 26 cm
11792.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf áttört mintás pralinékínáló, jelzett, d: 13 cm, m: 4,5 cm
11793.

Rufpreis:
2 400 HUF
19

Lomonosov 3 aranyozott csésze alátéttel, jelzett, d: 11,5 cm
11794.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
37

3 darab régi dísztál, mind sérüléssel, közte Meissen, cseh alt wien,
11795.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 darab rózsamintás porcelán: 2 darab Capodimonte ékszeres edény + angol plasztikus virág asztaldísz, utóbbi erős mázrepedéssel, m: 6 cm alatt
11796.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hutschenreuther puttó figura, jelzett, m: 7,5 cm
11797.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 darab antik tárolóedény, fedél nélkül, m: 9 cm
11798.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi csehszlovák hagymamintás bögre, jelzett, m: 8,5 cm
11799.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 darab antik tejkiöntő budapesti látképekkel díszítve, m: 7 cm
11800.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Sarreguemines "Timor" ékszeres tálka, jelzett, kopással, d: 10 cm
11801.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF