1835 Regéci Porcelángyár jardinierre. Jelzett: masszába nyomott REGÉCZ... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/1835-Regeci-Porcelangyar-jardinierre-Jelzett-masszaba-nyomott-REGECZ-835-felirat-egyik-fule-es~II3302452
3302452
11436
483
40000
Beschreibung: 1835 Regéci Porcelángyár jardinierre. Jelzett: masszába nyomott REGÉCZ 835 felirat, egyik füle és sarka restaurált, 23x17x10 cm
: nagy_andras