Kínai sárkánymintás porcelán ecsettartó. 20. sz. második fele. Jelzett... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kinai-sarkanymintas-porcelan-ecsettarto-20-sz-masodik-fele-Jelzett-hibatlan-d-10-5-cm-m-~II3265143
3265143
11612
483
Beschreibung: Kínai sárkánymintás porcelán ecsettartó. 20. sz. második fele. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 14,5 cm