Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304627
10459
483
3800
Legány Zoltán (1911-1993): Lillafüred, 1969. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 23,5×33 cm
3103381
10460
483
Lossonczy Tamás (1904-2009), 4 db mű: Arcok és alakok, 2003. Ceruza, papír, mindegyik jelzett. 15x9 cm körüli méretekben. Üvegezett keretekben.
3110717
10461
483
4400
Lossonczy Tamás (1904-2009). Vádirat. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm
3302813
10462
483
Losonci Lilla (1930 -): Szentendre, főtér. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
3303294
10463
483
28000
Latinka Elza (1895-1947), Nagybányán is tanult: Famászó lányka. Olaj, vászon, jelezve balra fent, 68x50 cm. Dekoratív fakeretben A képesn felületi sérülésekkel 3306100
10464
483
Lengyel Gyula (1943-1990): Egy nő, 1988. Nyomat, papír. Jelzett, számozott (8/100). Üvegezett fakeretben, 48×39,5 cm 3299726
10465
483
Lenkey Zoltán (1936-1983): Szapolyai János magyar király (1526-1240). Rézkarc, papír, jelzett, 40x29 cm
3299448
10466
483
Emanuele Luzzati(1921-2007): Magyar kávéház. Nyomat, karton, jelzett, számozott (161/250). Lpa sarkaiban és tetején törésnyomokkal. 31×44 cm 3283978
10467
483
Lajos Ferenc (1912-1998): Mesetáj. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 32,5×23 cm
3283981
10468
483
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5×24,5 cm
3233055
10469
483
2200
Lenkey Zoltán (1936-1983): Szamuely bejelenti a Tanácsköztársaságot. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 20x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm) 3235059
10470
483
38000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF