Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Legány Zoltán (1911-1993): Lillafüred, 1969. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 23,5×33 cm
10459.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Lossonczy Tamás (1904-2009), 4 db mű: Arcok és alakok, 2003. Ceruza, papír, mindegyik jelzett. 15x9 cm körüli méretekben. Üvegezett keretekben.
10460.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lossonczy Tamás (1904-2009). Vádirat. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm
10461.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Losonci Lilla (1930 -): Szentendre, főtér. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10462.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Latinka Elza (1895-1947), Nagybányán is tanult: Famászó lányka. Olaj, vászon, jelezve balra fent, 68x50 cm. Dekoratív fakeretben A képesn felületi sérülésekkel
10463.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Lengyel Gyula (1943-1990): Egy nő, 1988. Nyomat, papír. Jelzett, számozott (8/100). Üvegezett fakeretben, 48×39,5 cm
10464.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): Szapolyai János magyar király (1526-1240). Rézkarc, papír, jelzett, 40x29 cm
10465.

Rufpreis:
3 000 HUF

Emanuele Luzzati(1921-2007): Magyar kávéház. Nyomat, karton, jelzett, számozott (161/250). Lpa sarkaiban és tetején törésnyomokkal. 31×44 cm
10466.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lajos Ferenc (1912-1998): Mesetáj. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 32,5×23 cm
10467.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5×24,5 cm
10468.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lenkey Zoltán (1936-1983): Szamuely bejelenti a Tanácsköztársaságot. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 20x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
10469.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10470.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF