Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3267865
10729
483
Tassy Béla (1942-): Tánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat , lapszéli kisebb elszíneződéssel, 44,5x32 cm 3264287
10730
483
3800
Tuka László (1924-2007): Balatonpart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100). Lapszéli apró foltokkal. 28,5×49 cm
3283723
10731
483
9500
Timár József (1940-): Tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent.Fakeretben, 35x65 cm.
3290124
10732
483
6500
Takács Gyula (1905-): Fiú portré, 1949. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 34x24 cm. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 3285420
10733
483
Túry Mária (1930-1992): Őszi csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, 34x25 cm. 3284281
10734
483
15000
Tenkács Tibor (1913-1998): Rózsacsokor 1. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50×80 cm 3289387
10735
483
11000
Uzonyi Ferenc (1963-): Erdei séta. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×15 cm
3278587
10736
483
Ujváry Lajos (1925-2006): Lovrani részlet. Kréta, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 42×23 cm
3208132
10737
483
Ujváry Lajos (1925-2006): Női arckép, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35,5×25,5 cm
3208120
10738
483
Ujváry Lajos (1925-2006): Fenyők, 1960. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. Lap alja vágott. 33×23,5 cm 3229774
10739
483
19000
Újhelyi Gábor (1925-2005): Kutyasétáltatás, 1958. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 35x50 cm
3270905
10740
483
24000
Vass Elemér (1887-1957): Napraforgós csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Felületi sérülésekkel. 65x49 cm Keretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF