Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Tassy Béla (1942-): Tánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 44,5x32 cm
10729.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tuka László (1924-2007): Balatonpart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100). Lapszéli apró foltokkal. 28,5×49 cm
10730.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Timár József (1940-): Tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent.Fakeretben, 35x65 cm.
10731.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Takács Gyula (1905-): Fiú portré, 1949. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 34x24 cm. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben.
10732.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Túry Mária (1930-1992): Őszi csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, 34x25 cm.
10733.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tenkács Tibor (1913-1998): Rózsacsokor 1. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50×80 cm
10734.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Uzonyi Ferenc (1963-): Erdei séta. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 20×15 cm
10735.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ujváry Lajos (1925-2006): Lovrani részlet. Kréta, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 42×23 cm
10736.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Női arckép, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35,5×25,5 cm
10737.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Fenyők, 1960. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. Lap alja vágott. 33×23,5 cm
10738.

Rufpreis:
3 000 HUF

Újhelyi Gábor (1925-2005): Kutyasétáltatás, 1958. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 35x50 cm
10739.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Vass Elemér (1887-1957): Napraforgós csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Felületi sérülésekkel. 65x49 cm Keretben
10740.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF