Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 17×15 cm
10801.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zemlényi Csaba (1943-): Az ék. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/22), 23x35 cm
10802.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote, 2020. Tus, papír, jelzett, 25×35 cm
10803.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Weiler Péter (1974-): James Dean Cabrio. Nyomat (print), papír, jelzett, számozott: 0127/1000. Üvegezett fakeretben. Lapszéli néhány apró folttal. 25x17 cm
10804.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Wolsky András (1969-): A láthatatlan rendszer felsejlő dinamikája, 2017. Akril, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 50x40 cm. / acrylic on paper. Signed. With autograph description on the reverse. Framed. 50x40 cm
10805.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Zalavári József (1955-): Colour dialog XXIII., 2023. Alumínium eloxal. Jelzett a hátoldalán. 56x47 cm. / aluminium eloxal, signed on the reverse
10806.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 9,5x7 cm
10807.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF