Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3244668
10789
483
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 49x30,5 cm
3285609
10790
483
11000
Zórád Géza (1896-1959): Vízparti fények. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 20x30 cm 3284110
10791
483
Zala Tibor (1920-2004): Ezeregyéjszaka II. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 39,5×29,5 cm
2968658
10792
483
3057130
10793
483
40000
3156306
10794
483
3800
Zádor István (1882-1963): Táborozók. Rézkarc, papír, jelzett, 25×34 cm
3154697
10795
483
700
Zágoni Szabó Lajos (?-?), XX. sz. első fele: Ásítozó. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 23,5x18 cm 3138129
10796
483
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): A lepantói csata. Tus, papír, jelzett, 35×50 cm 3116592
10797
483
3202850
10798
483
Wanasek Olga: Áradás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 19x22 cm
3226729
10799
483
Zábráczky Remecz Lajos, működött 1940 körül: Alföldi jelenet. Olaj, vászon, feltekerve, kissé sérült (repedésnyomokkal). 55×79 cm 3143228
10800
483
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF