Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 49x30,5 cm
10789.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zórád Géza (1896-1959): Vízparti fények. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 20x30 cm
10790.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zala Tibor (1920-2004): Ezeregyéjszaka II. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 39,5×29,5 cm
10791.

Rufpreis:
5 000 HUF

10792.

Rufpreis:
1 800 HUF

10793.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zádor István (1882-1963): Táborozók. Rézkarc, papír, jelzett, 25×34 cm
10794.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zágoni Szabó Lajos (?-?), XX. sz. első fele: Ásítozó. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 23,5x18 cm
10795.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): A lepantói csata. Tus, papír, jelzett, 35×50 cm
10796.

Rufpreis:
2 800 HUF

Weber József (?-?): Külvárosi hangulat (Óbuda). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 22,5x14 cm
10797.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wanasek Olga: Áradás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 19x22 cm
10798.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zábráczky Remecz Lajos, működött 1940 körül: Alföldi jelenet. Olaj, vászon, feltekerve, kissé sérült (repedésnyomokkal). 55×79 cm
10799.

Rufpreis:
8 000 HUF

10800.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF