Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Dora Sedlick (1925-2011): Dr. Philipp Jakob Siebenpfeiffer (1789-1845) portréja. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 20,5×20,5 cm
10657.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10658.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10659.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Stefániay Edit (1936 - ): Képzelet. Tűzzománc kép fém lemezen, bőr keretben, jelzett a hátoldalon, 14x10 cm
10660.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Stefániay Edit (1936 - ): Szépség. Tűzzománc kép fém lemezen, bőr keretben, jelzett a hátoldalon, 24x14 cm
10661.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Scheibel Béla (XIX. sz. vége/XX. sz eleje): Társaság. Akvarell, papír, sérült, kartonra kasírozva, 42×59 cm.
10662.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10663.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Stefanovits Péter (1947- ): Időben. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10664.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Generalart címkén MNG kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 20x28,5 cm.
10665.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10666.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm
10667.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10668.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF