Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

10669.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Székely Árpád (1861-1914): Táj München mellett, 1904. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 28,5×19 cm
10670.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szentiványi Lajos (1909-1973): Budapesti Dunapart, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. 32x42 cm. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben.
10671.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szabados Árpád (1944-2017): Bartók Béla emlékére, (részlet), 1971-78. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (59/100). 50×32,5 cm
10672.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció Francois Villon Rablóballada a Vörös Coquillard-ról c. művéhez. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XIII/XXV számozással. Hátoldalán Faludy György autográf aláírásával. Az 1996-ban megjelent Francois Villon balladái Faludy György átköltésében c. mappából. 41x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10673.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Szürreális kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 64/100 számozással. Üvegezett fakeretben, 30,5x43 cm
10674.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szegedy jelzéssel: Balaton vitorlásokkal és fürdőzőkkel. Akvarell, papír, paszpartuban, 22×32 cm.
10675.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 13x17 és 15x22 cm közötti méretekben.
10676.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Afrikai harcos puskával. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 76x50 cm.
10677.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x53,5 cm.
10678.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10679.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10680.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF