Székely Árpád (1861-1914): Táj München mellett, 1904. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 28,5×19 cm
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció Francois Villon Rablóballada a Vörös Coquillard-ról c. művéhez. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XIII/XXV számozással. Hátoldalán Faludy György autográf aláírásával. Az 1996-ban megjelent Francois Villon balladái Faludy György átköltésében c. mappából. 41x29 cm. Üvegezett fakeretben.
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 13x17 és 15x22 cm közötti méretekben.
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"), Tornai Gyula után: Hölgy portréja. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. 120x53 cm. Dekoratívfakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!