Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Klie Annamária (1931-2013): Csendélet gyertyatartóval. Olaj, vászon, jelzett, 70x48 cm, dekoratív fakeretben.
10398.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kovácsik András (1889-?): Tájkép. Olaj, vászon. Jelzett,. 50x38 cm. Keretben
10399.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Krupa József (1929-): Békés táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 38x62 cm
10400.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kiss József (1951 - ) : Mátraszentistván határában a templom. Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 38x58 cm
10401.

Rufpreis:
4 000 HUF

10402.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 12/22 számozással. 27,5x35 cm
10403.

Rufpreis:
800 HUF

10404.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10405.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kaján Tibor (1921-2016): 2 db sakk támájú karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett, egy papírra kasírozva, 12×19 és 8x12 cm
10406.

Rufpreis:
12 000 HUF

10407.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Koppány Attila (1947-): Hildegard, 2021. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 58x25 cm.
10408.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Knyihár Amarilla (1977): Vízpart V. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
10409.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF