Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3174625
10398
483
Klie Annamária (1931-2013): Csendélet gyertyatartóval. Olaj, vászon, jelzett, 70x48 cm, dekoratív fakeretben. 3173386
10399
483
17000
Kovácsik András (1889-?): Tájkép. Olaj, vászon. Jelzett,. 50x38 cm. Keretben
3153167
10400
483
22000
Krupa József (1929-): Békés táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 38x62 cm
3270417
10401
483
Kiss József (1951 - ) : Mátraszentistván határában a templom. Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 38x58 cm 3265553
10402
483
3133689
10403
483
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 12/22 számozással. 27,5x35 cm 3057046
10404
483
3155911
10405
483
3289252
10406
483
Kaján Tibor (1921-2016): 2 db sakk támájú karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett, egy papírra kasírozva, 12×19 és 8x12 cm 3032390
10407
483
19000
3185379
10408
483
90000
Koppány Attila (1947-): Hildegard, 2021. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 58x25 cm.
3206358
10409
483
44000
Knyihár Amarilla (1977): Vízpart V. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF