Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3242145
10422
483
Kádár Béla (1877-1956): Lovasok, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián, hagyatéki pecséttel, üvegezett keretben 24x32 cm
3242652
10423
483
30000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Geometrikus kompozíció- Vegyes technika, applikáció, fa, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20x14 cm
3242874
10424
483
38000
Klammer Mariska (1877-?): Enteriőr. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 55x68 cm. Dekoratív fakeretben.
3242399
10425
483
Kórusz József (1927-2010): Reggel. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben, lapon néhány apró folttal, 16,5×29 cm
3136814
10426
483
500
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 10/2 (?) számozással. 20,5x27,5 cm 3298844
10427
483
Kovács Tamás László (1964-2020): Geometrikus kompozíció. Dombornyomat, papír. Jelzett. 6/2 számozással, d: 15 cm. Paszpartuban. 3306196
10428
483
Kraft, Janina (-): Négyzetek metsződése, 1988. Szitanyomat, karton, jelzett. 9,5x9 cm.
3245596
10429
483
Kádár Béla (1877-1956): Alakok, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián, 18×12 cm
3303299
10431
483
Kiss József (?-?): Csónakkal játszó gyermekek. Olaj, vászon, jelezve, jobbra lent, 70x60 cm Dekoratív fakeretben
3303653
10432
483
90000
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Életkép a tóparton, 2001. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 31x46 cm Kovács Tamás Vilmos elsősorban figurális művész. Képein, valamint domborművein különféle létállapotokban kifejező és megtestesítő ember nyer lényegi kifejezést. A képek vörös, sárga, kék, zöld, telített színfoltokra építettek, tónus- és szín-átmenetekkel csak néha árnyalja figuráit.A sokszor közelnézetből ábrázolt figurák alkotta csoportok tagjai között semmiféle kapcsolat nincsen. Az alakok önmagukba zártan léteznek.
3306422
10433
483
Kaszás István Viktor (1928-2015): Utcarészlet (Eger?). Gouache, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 35x50 cm
3306178
10434
483
22000
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1971. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19,5x19,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition, 1971. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. 19,5x19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF