Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Orosz Gellért (1919-2002): Napfényes utca, 1947. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 44×60 cm
10556.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10557.

Rufpreis:
3 000 HUF

10558.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10559.

Rufpreis:
3 000 HUF

10560.

Rufpreis:
3 000 HUF

Severin Pfalz (1796-1846 után): Nemes úr vagy tudós portréja, 1835. Akvarell, csont. Jelezve balra lent: S. Pfalz 1835. 10x8 cm. Üvegezett fakeretben / Severin Pfalz (1796-after 1846), Bohemian--austrian-czech painter: Portrait of a nobleman or a scholar. Watercolour on bone. Signed lower left: S. Pfalz 1835. 10x8 cm. Framed
10561.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Papp Tibor (1936-2018): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). lap teteje kartonra kasírozva. Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 23,5×30 cm / Papp Tibor (1936-2018): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (41/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 23,5×30 cm
10562.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ruggero Pazzi (1927-2010): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 13,5×20 cm / Ruggero Pazzi (1927-2010): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (41/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 13,5×20 cm
10563.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pilgermayer Kálmán (1936-): Visegrád, 1964. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 23x34 cm
10564.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pörge Gergely (1858-1930): Rőzsehordó, 1902. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11,5x18,5 cm
10565.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Papp János (XX. sz.): Padon olvasó hölgy. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5×30 cm
10566.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 34×20 cm
10568.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF