Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

E. Philip Pimlott (1871 - 1960): Disznóárus. Rézkarc, papír. j.n. 34x24 cm Üvegezett keretben
10569.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Portik Sándor (1959 - ) : Gyilkostó. Linómetszet. papír. Jelzett. 21x15 cm Üvegezett keretben
10570.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ernst Pickardt (1876-1931) : Ludwig von Beethoven a tenger felett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 31x23 cm /   Etching Ernst Pickardt (1876-1931) Ludwig von Beethoven above the Sea
10571.

Ernst Pickardt (1876-1931) :
Ludwig von Beethoven a tenger felett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 31x23 cm /

Etching Ernst Pickardt (1876-1931) Ludwig von Beethoven above the Sea

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pravotinszky Lajos (1880-1932): Patak parton. Színes rézkarc, papír. 23x15 cm  Üvegezett keretben
10572.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): III. Károly 1711-1740. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10573.

Rufpreis:
3 000 HUF

Abel Pann (1883-1963): Vízözön. Színes litográfia, papír, jelzett, lap tetején apró felületi sérülések, 27,5×22 cm
10574.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Abel Pann (1883-1963): Jelenet. Színes litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5×28 cm
10575.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pekáry István (1905-1981): Buják. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
10576.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962) : Egzotikus női akt, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×21 cm
10577.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Korsóból ivó férfi. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41,5×50,5 cm
10578.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Papp József (1957-): Ferde dimenzió. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 12,5x13,5 cm
10579.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

P. Kovács Sándor (-), 3 db mű: Tájképek. Klf. technikák, papír, jelzett. 35x47 cm körüli méretekben
10580.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF