Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi este, 1980-as évek. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 63x46 cm
10581.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Papp Oszkár (1925-2011): Fej. Zománcfesték, olaj, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 11×11 cm /
10582.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10583.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10584.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10585.

Rufpreis:
2 400 HUF

10586.

Rufpreis:
1 200 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos és szakadással. Fakeretben. 30x39,5 cm
10587.

Rufpreis:
3 000 HUF

10588.

Rufpreis:
3 000 HUF

Viktor Roman, Román Viktor (1937-1995): Konstruktív kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 23×20 cm
10589.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rátkai György (1940-2009): Elszállt. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (2/25). Üvegezett fakeretben. 39,5x24,5 cm
10590.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1959-): Táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 14x19 cm
10591.

Rufpreis:
5 000 HUF

Révész Napsugár (1944-): Éjszaka. Lemezlitográfia, papír, jelzett, számozott (4/4), kisebb elszíneződéssel, paszpartuban, 46,5×28,5 cm
10592.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF