Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214741
10581
483
36000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi este, 1980-as évek. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 63x46 cm
3227902
10582
483
13000
Papp Oszkár (1925-2011): Fej. Zománcfesték, olaj, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 11×11 cm /
3172071
10583
483
3120257
10584
483
3013793
10585
483
Perei Zoltán (1913-1992), 3 oldalas kép kihajtható meghívón: Meghívó Képcsarnok Dürer termébe rendezett kiállítására, 1971. Fametszet, papír. Jelzett. 11x16,5, 14x22 és 6,5x9,5 cm. 2735852
10586
483
3109317
10587
483
Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos és szakadással. Fakeretben. 30x39,5 cm
3110119
10588
483
3287568
10589
483
Viktor Roman, Román Viktor (1937-1995): Konstruktív kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 23×20 cm
3280403
10590
483
Rátkai György (1940-2009): Elszállt. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (2/25). Üvegezett fakeretben. 39,5x24,5 cm 3290096
10591
483
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 14x19 cm 3286624
10592
483
3800
Révész Napsugár (1944-): Éjszaka. Lemezlitográfia, papír, jelzett, számozott (4/4), kisebb elszíneződéssel, paszpartuban, 46,5×28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF