Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3023772
10717
483
3400
3192297
10718
483
Tallián Zsóka (-?): Mozgásban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf ajándékozási sorkkal 1987-ből és Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. Sérült. Dekoratív fakeretben, 33x46 cm
3230893
10719
483
4200
Tábori József (1928-2001), össz. 8 db mű: Tiszaparti tájak. Filctoll, papír. 2 db jelzett, egyik datált (74). 20x29 és 30,5x43 cm közötti méretekben.
3306483
10720
483
Turcsány Edina (-): Sárga-piros gesztusok, olaj, farost, jelzett, keretben, 18x24 cm
3299788
10721
483
Tassy Béla (1942-): II. József magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 39,5×29 cm
3253661
10722
483
Toroczkai Oszvald (1884-1951): Fürdőzők. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 12x9 cm
3299703
10723
483
Tulipán László (1943-2007): III. Endre magyar király (1290-1301). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
3299702
10724
483
Tulipán László (1943-2007): II. Lajos magyar király (1516-1526). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
3299686
10725
483
Tassy Béla (1942-): III. Béla király (1173-1196) portréja. Rézkarc, papír. Jelzett. 40x29 cm.
3287293
10726
483
4200
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Három ház. Rézkarc, papír, jelzett. Hajtásnyomokkal. 22,5×29,5 cm 3287271
10727
483
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli hajtásnyomokkal. 29×40,5 cm 3287211
10728
483
4800
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Három ház. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli hajtásnyomokkal. 22,5×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF