Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Szegő Gizi (1902-1985): 4 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel, feliratozva, 12x15 és 16x21 cm közötti méretben
10693.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó Vladimir (1905-1991): Zsuzsanna. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 29×23 cm. Párdarabja reprodukálva: Szabó Vladimirné Schmolka Ágnes, Kratochwill Mimi (szerk.): Szabó Vladimír. Rajzok, rézkarcok, illusztrációk, 129. oldal
10694.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szabó-M. László (1946-): Reggel balett. Ceruza, pasztell, papír, jelzés nélkül. 40x30 cm
10695.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
10696.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szemethy Imre (1945-): A dugmalódzó nép továbbra is az ügyfelező hipnózis alatt kékül, 1992. Tus, kollázs, papír, jelzett. Megjelent az Élet és Irodalom folyóiratban. Hátoldalán feliratozott. Apró lapszéli szakadásokkal. 21x29,5 cm
10697.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi Gyula (1919-2014): Sorban állók.. Tus, papír, jelzett. Lapszéli hajtásnyomokkal. 28,5x20,5 cm
10698.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőnyi Gyula (1919-2014): Szerelmes jelenet, 1945-48 körül. Tus, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 21x29,5 cm
10699.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőnyi Gyula (1919-2014): Jelenet, 1945-48 körül. Tus, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 29,5x21 cm
10700.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szántó Oszkár (-): Legelő tehén. Olaj, vászon Jelezve jobbra lent. 55x68 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10701.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Széchenyi István (1960-): Mediterrán emlék. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x40 cm. Fakeretben.
10702.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 50,5x45 cm
10703.

Rufpreis:
5 000 HUF

10704.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF