Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306219
10693
483
Szegő Gizi (1902-1985): 4 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel, feliratozva, 12x15 és 16x21 cm közötti méretben
3285456
10694
483
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): Zsuzsanna. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 29×23 cm. Párdarabja reprodukálva: Szabó Vladimirné Schmolka Ágnes, Kratochwill Mimi (szerk.): Szabó Vladimír. Rajzok, rézkarcok, illusztrációk, 129. oldal 3170555
10695
483
Szabó-M. László (1946-): Reggel balett. Ceruza, pasztell, papír, jelzés nélkül. 40x30 cm
3170579
10696
483
Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
3289318
10697
483
Szemethy Imre (1945-): A dugmalódzó nép továbbra is az ügyfelező hipnózis alatt kékül, 1992. Tus, kollázs, papír, jelzett. Megjelent az Élet és Irodalom folyóiratban. Hátoldalán feliratozott. Apró lapszéli szakadásokkal. 21x29,5 cm 3299021
10698
483
Szőnyi Gyula (1919-2014): Sorban állók.. Tus, papír, jelzett. Lapszéli hajtásnyomokkal. 28,5x20,5 cm
3299031
10699
483
Szőnyi Gyula (1919-2014): Szerelmes jelenet, 1945-48 körül. Tus, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 21x29,5 cm
3299045
10700
483
Szőnyi Gyula (1919-2014): Jelenet, 1945-48 körül. Tus, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 29,5x21 cm 3185470
10701
483
Szántó Oszkár (-): Legelő tehén. Olaj, vászon Jelezve jobbra lent. 55x68 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
3150577
10702
483
11000
Széchenyi István (1960-): Mediterrán emlék. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x40 cm. Fakeretben. 3145678
10703
483
Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 50,5x45 cm
3191629
10704
483
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF