Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Sz. Nagy Lajos (-), XX. sz. vége: Ősz a homokon. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
10705.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sztankó Éva (?-): Jeli arborétum. Olaj, farost. Jelzett. 10x30 cm. Dekoratív fakeretben
10706.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10707.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szarka Fedor Guido (1974-): Kertem. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 13,5x10,5 cm
10708.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szécsi Katalin Zs. (1955 - ): A fantom múló pillanata I. C print. Jelzett, üvegezett, sérült keretben, 40x30 cm
10709.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Rahó (Kárpátalja). Linómetszet, papír, jelzett. 26,5×17 cm
10710.

Rufpreis:
3 000 HUF

10711.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szűr Szabó József (1902-1993): Élet az udvaron (Illusztráció). Tus, akvarell, papír, jelzett, 14x19 cm
10712.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10713.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Tamás Ervin (1922 - 1996): Tájtorzó. Olaj. kollázs, farost. Jelzett. 33,5x60 cm Üvegezett keretben
10714.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Amerigo Tot (1909-1985): Amerigo Tot budai várban lévő műteremháza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
10715.

Rufpreis:
12 000 HUF

10716.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF