Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3191635
10705
483
15000
Sz. Nagy Lajos (-), XX. sz. vége: Ősz a homokon. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
3222893
10706
483
4600
Sztankó Éva (?-): Jeli arborétum. Olaj, farost. Jelzett. 10x30 cm. Dekoratív fakeretben
3203226
10707
483
Szántó Piroska (1913-1998): Csak nem haragszik meg ezért drága Géza? Színes tus, toll, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett keretben. 29x19,5 cm
3135293
10708
483
Szarka Fedor Guido (1974-): Kertem. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 13,5x10,5 cm 3202861
10709
483
Szécsi Katalin Zs. (1955 - ): A fantom múló pillanata I. C print. Jelzett, üvegezett, sérült keretben, 40x30 cm
3082741
10710
483
Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Rahó (Kárpátalja). Linómetszet, papír, jelzett. 26,5×17 cm
3203205
10711
483
3247720
10712
483
3400
Szűr Szabó József (1902-1993): Élet az udvaron (Illusztráció). Tus, akvarell, papír, jelzett, 14x19 cm
3247407
10713
483
4800
2927899
10714
483
70000
Tamás Ervin (1922 - 1996): Tájtorzó. Olaj. kollázs, farost. Jelzett. 33,5x60 cm Üvegezett keretben
3156338
10715
483
Amerigo Tot (1909-1985): Amerigo Tot budai várban lévő műteremháza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
2068124
10716
483
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF