Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Németh József (1928-1994): Tehenek árnyékban, 1988. Olaj, falemez. jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 61,5x64 cm
10000.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
11

Szász Endre (1926-2003): Szürreális női arckép (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x80 cm.
10001.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 168,02
2 500,00

10002.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

Csóka László (1967-): Bábel II. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 120x90 cm Kiállításokon szerepelt: Dunaújváros, Érd biennálé.
10003.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10004.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Galambos Tamás (1939 - ): Szépség és a Faun. Olaj, vászon, jelzett, keretben 80x56 cm
10005.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 168,02
2 500,00

Schéner Mihály (1923-2009): Infernó, 2001. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Schéner Mihály autográf feliratával. 70x100 cm. Fakeretben.
10006.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1953 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 291. o. Üvegezett fakeretben. 22×16 cm. / mixed technique and collage on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 291. Framed.
10007.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Bak Imre (1939 - 2022): Tükröződések / Reflections. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalon. Üvegezett keretben, múzeumi üveggel 27x34 cm
10008.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

10009.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/90), üvegezett fakeretben, lapszéli apró folttal, 33x30 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, signed, numbered (11/90), framed, 33×30 cm
10010.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Max Bill (1908-1994): Formák forgása (cím nélkül), 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (52/120). 46,5×46,5 cm/ serigraphy on paper, signed, numbered (52/120).
10011.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF