Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

10012.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

10013.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Korniss Dezső (1908-1984): Kalligráfia, 1963. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×20 cm. / ink on paper, signed, framed.
10014.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). Üvegezett fakeretben. 48x31,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100), framed
10015.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

10016.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 20×16 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
10017.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

10018.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Orbán Dezső (1884-1987): Pihenő ló. Tus, papír, jelezve balra lent. Proveniencia: Forbáth-Fonó-gyűjtemény. Üvegezett fakeretben. 32,5×45 cm.
10019.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 55x55 cm. / Imre Bak (1939-2022): Untitled. Serigraphy on paper, unsigned. Framed!
10020.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Halmi-Horváth István (1973-): Architekton B/II., 2007. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50×50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
10021.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

10022.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (22/40)
10023.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF