Aknay János (1949): Festőangyal. Akril, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 80x70 cm. Fakeretben. / acrylic on canvas, mounted on wood fibre, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed. 80x70 cm.
Josef Albers (1888-1976): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 18,5x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, issued by Galerie Denise René 1964, framed
Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 20×16 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
Tót Endre (1937-): Kalligráfia (cím nélkül), 1964. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent: tót 64. Üvegezett fakeretben. 29,5x13,5 cm / watercolour on paper, signed, framed
Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 55x55 cm. / Imre Bak (1939-2022): Untitled. Serigraphy on paper, unsigned. Framed!
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzett a hátoldalán: Csiky 67 okt.. 29x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, signed on the reverse, framed