Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Bodó Mihály (1957-): City II. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 146x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10036.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Bodó Mihály (1957-): City I. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal Dekoratív fakeretben. 146x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10037.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Milan Dobes (1929-): Red movement, 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 49x49 cm. A tételhez tartozik a mappa fedlapja. / screenprint on paper, signed, numbered (20/55)
10038.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/17. A Grafidion mappából. 58×58 cm / Serigraphy on paper, signed, numbered: 75/17
10039.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10040.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

feLugossy László (1947-): Kezes-lábas, 2003. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 53x37 cm.
10041.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Wahorn András (1953-): Ocean, 1996. Ceruza, papír. Jelzett. 7,5x7,5 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, signed, framed
10042.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

feLugossy László (1947-): Poszt kereszt, 2021. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 70x50 cm
10043.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Vasarely, Victor (1908-1997): Zebra. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 48,5x38,5 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebra. Serigraphy on paper, signed, framed, 48,5x38,5 cm
10044.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Vera Molnár (1924-): Anyám levelei I-VI. Szitanyomat, papír. Jelezve balra lent laponként: 31/40. Jelezve jobbra lent laponként: V. Molnár. Bp., 1990, Vasarely Múzeum. Laponként 31×35,5 cm. Kiadói karton mappában. Minden egyes lap laminált. Hiánytalan, komplett!
10045.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Mengyán András (1945-): Formák logikája, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (20/20). Üvegezett keretben. 34x28,5 cm
10046.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Fajó János (1937-2018): Geometrikus kompozíció, 1969-1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XXIII/XL), üvegezett fakeretben, 47x47 cm / János/Jan Fajó (1937-2018): Pink composition, 1969-1991. Screeprint on paper, signed, numbered (XXIII/XL), framed, 47x47 cm
10047.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF