Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3287372
10036
483
160000
Bodó Mihály (1957-): City II. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 146x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3287387
10037
483
160000
Bodó Mihály (1957-): City I. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal Dekoratív fakeretben. 146x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3306176
10038
483
75000
Milan Dobes (1929-): Red movement, 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 49x49 cm. A tételhez tartozik a mappa fedlapja. / screenprint on paper, signed, numbered (20/55) 3287673
10039
483
180000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/17. A Grafidion mappából. 58×58 cm / Serigraphy on paper, signed, numbered: 75/17
3208976
10040
483
120000
3277848
10041
483
70000
feLugossy László (1947-): Kezes-lábas, 2003. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 53x37 cm.
3290946
10042
483
22000
Wahorn András (1953-): Ocean, 1996. Ceruza, papír. Jelzett. 7,5x7,5 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, signed, framed
3280205
10043
483
48000
feLugossy László (1947-): Poszt kereszt, 2021. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 70x50 cm
3277313
10044
483
220000
Vasarely, Victor (1908-1997): Zebra. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 48,5x38,5 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebra. Serigraphy on paper, signed, framed, 48,5x38,5 cm
3287764
10045
483
280000
Vera Molnár (1924-): Anyám levelei I-VI. Szitanyomat, papír. Jelezve balra lent laponként: 31/40. Jelezve jobbra lent laponként: V. Molnár. Bp., 1990, Vasarely Múzeum. Laponként 31×35,5 cm. Kiadói karton mappában. Minden egyes lap laminált. Hiánytalan, komplett!
3276228
10046
483
60000
Mengyán András (1945-): Formák logikája, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (20/20). Üvegezett keretben. 34x28,5 cm
3277316
10047
483
140000
Fajó János (1937-2018): Geometrikus kompozíció, 1969-1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XXIII/XL), üvegezett fakeretben, 47x47 cm / János/Jan Fajó (1937-2018): Pink composition, 1969-1991. Screeprint on paper, signed, numbered (XXIII/XL), framed, 47x47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF