Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2983067
10170
483
3202848
10171
483
Bereznyei István (1951): Alattyáni részlet. Olaj, vászon, farostra kasírozva. 30x42 cm Keretben.
3208718
10172
483
Benes József (1938-2017): Dunapart. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3208155
10173
483
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút. Rézkarc, hártyapapír, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel jelzett, lap alján hajtásnyommal, 29,5x39,5 cm 3208146
10174
483
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, 13x33,5 cm
3288312
10175
483
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók István és Prihoda István űltal). Üvegezett fakeretben, 33×26 cm
3287753
10176
483
Conrad Gyula (1877-1959): Esztergom (Duna). Rézkarc, papír, jelzett, 25×33 cm 3287574
10177
483
Véra Cardot, Steiner Vera (1920-2003): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 16×21 cm 3287541
10178
483
Bowon Chung (1947-): Hommage á Pátkai. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 20×20 cm 3287325
10179
483
55000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1973. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán, kissé sérütl. Dekoratív fakeretben. 87x62 cm
3276339
10180
483
17000
Czinke Ferenc (1926-2000): Bartók B: Allegro barbaro. Színes rézkarc, dombornyomat, papír, jelzett, számozott (59/100). Az Hommage a Bartók mappából. 35x26 cm. 3285795
10181
483
3800
Conrad Gyula (1877-1959): Dunaparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, jobb felső sarkában kisebb ázásnyommal és törésnyommal, 29,5×38,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF