Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3286298
10146
483
Bálványos Huba (1938- ): Tüntetés. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, apró felületi sérüléssel és kisebb elszíneződésekkel, 29,5×39,5 cm
3284300
10147
483
14000
Barta Éva, V. (1918-?): Csajkovszkij és művei. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50x70 cm. 3284131
10148
483
5500
Bentze Ibby (-): Életkerék. Préselt szén, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 36,5×29 cm
3242139
10149
483
100000
Biai-Föglein István (1905-1974): Cirkuszi jelenet. Olaj, farost, jelzett 70x55 cm Keretben.
3206394
10150
483
Barta István (1892-1976): Arc. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm 3251624
10151
483
42000
Barta Mária (1897-1969): Lendületes formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 48x34 cm
3270364
10152
483
Balogh Jenő (1915-2000): Olvasó nő. Pasztell, papír. Jelzett 20x26 cm Üvegezett keretben 3271422
10153
483
Beregi Vilmos (?-1970): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, Lap sarkán folt 18x23 cm
3264882
10154
483
28000
Bubelényi László (1953-2018): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 3264563
10155
483
Boros Attila (1971-): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzett. 40×38 cm 3264559
10156
483
11000
Boros Attila (1971-): Kilátás tengerre. Vegyes technika, papír, jelzett. 39,5×38 cm 3260449
10157
483
44000
Bálint Endre (1914-1986): Szentendrei motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 70x50 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF