Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

10122.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Buday György (1907-1990): 32 db fametszet, papír, néhány kevés jelzett a metszeten, többségében jelzés nélkül, kb. 6x5 és 18x11 cm közötti méretekben
10123.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). 44x25 cm.
10124.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Boris László (1897-1924): Illusion. Rézkarc, papír, jelzett, 18x13 cm
10125.

Rufpreis:
8 000 HUF

Baráth Pál (1950-): Színes csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29×22 cm
10126.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bowyer Bell, John (1931-2003): "E" ( Eire, Írország), 1992. Vegyes technika, papír, Jelezve jobbra lent. 28,5x20,5 cm. Paszpartuban / John Bowyer Bell (1931-2003), American artist: "E"(Eire, Ireland), 1992. Mixed technqiue on paper, signed lower right. In passepartout.
10127.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestinianno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 37×54,5 cm
10128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Barta István (1892-1976): Színes madár. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29x24 cm
10129.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10130.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10131.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben.
10132.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bod László (1920-2001): Csendélet sárga tányérral. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×40 cm
10133.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF