Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3286070
10386
483
Koppány Frigyes (?-?): Oktogon, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
3223545
10387
483
Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1994. Szitanyomat, papír, jelzett. 19/100 számozással. 22x85 cm margón a képet nem érő gyűrődéssel
3272767
10388
483
28000
Kornis György (1927-2011): Őszi rét. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 46x77 cm
3272772
10389
483
Kövér Gyula (1883-1972): Karikatúra. Boldva, 1920 Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 16x15 cm
3272771
10390
483
Kövér Gyula (1883-1972): Portré. Boldva, 1920 Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 16x15 cm
3230905
10391
483
28000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú portréja, 1937. Pasztell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban. 40,5×31,5 cm.
3186712
10392
483
4400
Kósza Sipos László (1943-1989): Geometria (cím nélkül). Litográfia, papír, jelezve jobbra fent, 48×38 cm
3268276
10393
483
Krausz Imre Sándor (1931-2005): Erdélyi templom. Linó, papír, jelzett 32x24 cm
2669956
10394
483
Kósza Sípos László (1943-1989): Kert. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott 11/20 46x36 cm
2903835
10395
483
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Nyárfás. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/16), 21×30 cm
3144268
10396
483
Koppány Frigyes (?-?): Színes kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 15x15 cm
3144262
10397
483
Koppány Frigyes (?-?): Labirintus, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 15x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF