Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3300476
10520
483
28000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Tél. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Fakeretben. 60×80 cm 3299709
10521
483
Nagy Zoltán (1916-1987): I. (Szent) László magyar király (1077-1095). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm 3298813
10522
483
26000
3246614
10523
483
Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr festőeszközökkel, 1943. Akvarell, tus, papír. Jelzett. 34,5x24,5 cm 3246619
10524
483
Nolipa István Pál (1907-1986): Dombos táj, 1943. Tus, papír. Jelzett. 24,5x34,5 cm 3246790
10525
483
Nyergesi János (1895-1982): Fekvő tehenek, 1957. Tus, akvarell, papír, jelzett. Lap sarkaiban apró sérülésekkel. 21x34 cm.
3268130
10526
483
28000
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Helyek között. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben 35x48 cm
3268135
10527
483
Ivana Stanisavljevic Negic (1977-): Family on the boat. Olaj, applikácóa, farost. Jelzett, hátoldalt a művész autográf dedikációjával. Keretben 30x50 cm
3137840
10528
483
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 18/22. 25x14,5 cm
3210705
10529
483
Nagy Lajos (1956-), össz. 10 db rajz: Csendélet, alakok, közte egy akt. Klf. technikák, papír. Többségében jelzett. 17,5x14 és 25x23 cm közötti méretekben.
3246393
10530
483
Nolipa István Pál (1907-1986): Gubacsi téglagyár részletek, 1945. Ceruza, papír. Jelzett. Lap alján felületi horzsolással. 33x24,5 cm
3134617
10531
483
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14x8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF