Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Tél. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Fakeretben. 60×80 cm
10520.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
9

Nagy Zoltán (1916-1987): I. (Szent) László magyar király (1077-1095). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10521.

Rufpreis:
3 000 HUF

10522.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr festőeszközökkel, 1943. Akvarell, tus, papír. Jelzett. 34,5x24,5 cm
10523.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nolipa István Pál (1907-1986): Dombos táj, 1943. Tus, papír. Jelzett. 24,5x34,5 cm
10524.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Fekvő tehenek, 1957. Tus, akvarell, papír, jelzett. Lap sarkaiban apró sérülésekkel. 21x34 cm.
10525.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Helyek között. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben 35x48 cm
10526.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ivana Stanisavljevic Negic (1977-): Family on the boat. Olaj, applikácóa, farost. Jelzett, hátoldalt a művész autográf dedikációjával. Keretben 30x50 cm
10527.

Ivana Stanisavljevic Negic (1977-): Family on the boat. Olaj, applikácóa, farost. Jelzett, hátoldalt a művész autográf dedikációjával. Keretben
30x50 cm

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 18/22. 25x14,5 cm
10528.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-), össz. 10 db rajz: Csendélet, alakok, közte egy akt. Klf. technikák, papír. Többségében jelzett. 17,5x14 és 25x23 cm közötti méretekben.
10529.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Gubacsi téglagyár részletek, 1945. Ceruza, papír. Jelzett. Lap alján felületi horzsolással. 33x24,5 cm
10530.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14x8,5 cm
10531.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF