Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), Lapméret 50x35 cm
10254.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10255.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x26,5 cm
10256.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Földes Vilmos (1942-): Poszter (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 15×21 cm.
10257.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Földes Vilmos (1942-): Hajszárítás (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 15×21 cm.
10258.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Felsmann Tamás (1956-): Erdőrészlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x40 cm Képcsarnokos címkével
10259.

Rufpreis:
10 000 HUF

10260.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10261.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10262.

Rufpreis:
8 000 HUF

10263.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10264.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10265.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF