Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271726
10254
483
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), Lapméret 50x35 cm
2201162
10255
483
3284185
10256
483
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x26,5 cm
3246883
10257
483
3800
Földes Vilmos (1942-): Poszter (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 15×21 cm.
3246872
10258
483
3800
Földes Vilmos (1942-): Hajszárítás (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 15×21 cm. 3269172
10259
483
Felsmann Tamás (1956-): Erdőrészlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x40 cm Képcsarnokos címkével
3073217
10260
483
22000
3132691
10261
483
15000
3062492
10262
483
3073192
10263
483
22000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x26 cm
3139981
10264
483
3061167
10265
483
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF