Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3080504
10230
483
Emanuel Béla (1879-1976): Szent Márk (oroszlánnal). Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Papírra kasírozva. 32×24 cm.
3080529
10231
483
14000
Emanuel Béla (1879-1976): Jézus és társai (bibliai jelenet), 1968. Lavírozott tus, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 33×50 cm. 3080508
10232
483
Emanuel Béla (1879-1976): Lourdes, 1969. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Papírra kasírozva. 32,5×50 cm.
3267829
10233
483
Élesdy István (1912-1987): Fortuna utca (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x38 cm
3160430
10234
483
3400
Dr. Fehérné Varga Ágnes divatrajz, ceruza, akvarell, papír, hátoldalán jelezve, 29x18 cm
3073248
10235
483
22000
3073223
10236
483
22000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
3283734
10237
483
7500
Fayl (Fáyl) Frigyes (1889-1953): Házikó a tisztáson. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 40x50 cm. 3287934
10238
483
Falus Elek (1884-1950): 4 db szecessziós könyvborító terv illusztráció, papír, klisényomat, egy paszpartuban, egyik sérüt, 14x10 és 14x13 cm közötti méretekben.
3276048
10239
483
38000
feLugossy László (1947-): Bagoly. Kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x21 cm
3276056
10240
483
22000
feLugossy László (1947-): Vándorsakk, 2006. Computer print, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x39 cm
3284318
10241
483
14000
Finta László (1944-): Tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF